Máme za sebou utkání s Akademikama z Plzně, podařilo se nám zvítězit jak ten zápas hodnotíš?

Zápas hodnotím kladně, je to pro nás první výhra za 3 body, za které jsme hrozně rádi. Ať už kvůli škole, která nás neskutečně podporuje tak i díky fanouškům, kteří nás dnes hnali za vítězstvím a byli naším šestým hráčem. Vážíme si toho a moc za to děkujeme. Doufám, že nás to nás nakopne k dalším vítězstvím.

Tobě se podařilo vstřelit dvě branky, jak si viděl ty situace?

V obou případech se nám podařilo využít přesilovou hru, kde v tom prvním mě hezky našel Pavel Grauer a tam už to stačilo jenom trefit. V tom druhém jsem si našel odraženou střelu od obránce, z první jsem vypálil a naštěstí pro nás to tam spadlo. O to víc potěší, že to nakonec byla trefa vítězná.

Dnes si nastoupil jako elitní centr v jednom útoku s Mírou Tejkem a Ivanem Radostou, jak se ti s nimi spolupracovalo? 

Tak s Mírou Tejkem se známe dlouho a už jsme spolu něco odehráli. S Ivanem Radostou se zas tak dlouho neznáme, ale řekl bych, že jsme si sedli. Na ledě si dokážeme jako lajna vyhovět a vytvářet si tak slušné šance.

Dnešnímu utkání přihlíželo docela dost fanoušků, jak se ti hrálo před takovou návštěvou, popřípadě chtěl bys něco vzkázat fanouškům?

Tak mě osobně se hrálo velice dobře, protože fanoušci v čele s naším maskotem vytvořili skvělou atmosféru, kterou má rád asi každý hráč. Za to jim patří velký dík a obdiv. Snad pro ně byla dnešní výhra dostatečnou odměnou a pozvánkou i na další zápasy.

Další utkání máme na programu hned zítra, jedeme do Brna na místní kavalíri, s čím do toho zápasu jít abychom byli úspěšní?

Musíme makat jeden za druhého, bojovat, vyvarovat se zbytečných chyb, dát do toho srdíčko a proměňovat šance. Když tohle dodržíme, věřím, že zítra vyhrajeme a uděláme vítěznou šňůru.