Tomáši, z Brna jsme domu přivezli 3 body, jak ten zápas hodnotíš?

Zápas byl velmi specifický, především velkou roli v tomto zápase hrály osobní (často za hranou) souboje, kterých bylo nadstandardní množství a tým Cavaliers Brno nás tím nejspíše chtěl trochu rozhodit a rozbourat tím naši hru, z těchto momentů jsme pak také těžili v početních výhodách, z kterých se nám podařilo vstřelit dvě branky. Každopádně jsme zápas měli ve své režii a třígólový náskok z první třetiny nám velmi pomohl a od té doby jsme si jen chtěli udržet naši zodpovědnou hru a i přesto, že tým Brna dokázal stav z jejich pohledu snížit na 2:3 tak jsme posléze odpověděli dalšími dvěma góly a utvrdili jsme si naše vítězství.

Bylo znát, že den předtím jsme také vyhráli a do Brna jsme jeli trochu uvolněni a v lepším rozpoložení?

Je to přesně tak, jeli jsme do Brna se skvělou náladou, ke které nám samozřejmě pomohla výhra z předchozího dne a i nálada v kabině před zápasem, i během zápasu, byla skvělá. Z tohoto důvodu jsme byli samozřejmě uvolněnější a přeneslo se to také do úvodní třetiny, kterou jsme vyhráli poměrem 0:3.

Tobě se podařilo vstřelit branku ve 3. třetině na 2:5 z pohledu domácích, jak si viděl tu situaci?

Byli jsme rozestaveni v našem útočném pásmu, kde já jsem stál na pozici levého bodu pro vhazování a z rohu od mantinelu jsem dostal přihrávku, kterou jsem měl celkem problém zpracovat, jelikož jsem byl obsazen jedním z protihráčů, puk jsem si přikopl bruslí a když jsem se podíval na branku tak jsem viděl volné místečko nad ramenem domácího brankáře, zkusil jsem tedy vystřelit a střelu se mi podařilo umístit možná lépe než jsem chtěl a podařilo se mi trefit levý horní roh branky. Nejprve jsem ani netušil že puk zapadl za gólmanova záda, avšak podle reakce našeho týmu jsem si řekl že to asi musel být gól

Myslíš, že tato branka definitivně zlomila odpor domácích?

Samozřejmě, do tohoto momentu byl stav 2:4 v náš prospěch, takže ještě nic nebylo rozhodnuté, stačil jeden kontaktní gól z pohledu Cavaliers a zápas by se mohl z našeho pohledu ještě zkomplikovat. Naštěstí se tak nestalo a podařilo se mi vstřelit náš pátý gól, sedm minut před koncem zápasu, který nás už definitivně utvrdil v tom, že si odvezeme z Brna 3 body za výhru.