Black Dogs se v 2. Kole Univerzitní hokejové ligy představili poprvé před domácími fanoušky. Od začátku utkání byli lepším týmem, po zásluze se dostali do vedení, a to už nepustili. Hattrickem se zaskvěl útočník Lukáš Prášek.

Black Dogs odšpuntovali první domácí zápas sezony na jedničku. Již ve třetí minutě potrestal vyloučení Cavaliers přesnou trefou z kruhu Radek Rolínek. Za necelé dvě minuty bylo na českobudějovické střídačce ale ještě veseleji. Najetý Lukáš Prášek z úhlu trefil přesně k bližší tyči a vedení Jihočechů bylo již dvoubrankové. Black Dogs byli lepším týmem i v dalším průběhu třetiny, což s sebou přineslo další branku. Po neuznané dorážce Jana Fialy přišla satisfakce v podobě další přesné trefy Lukáše Práška a VŠTE rázem byla ve velmi komfortním třígólovém náskoku.

Začátek druhé třetiny nabídl několik střel domácích a jedna z nich byla opět úspěšná. Po Šuhajově přihrávce dovršil hattrick Lukáš Prášek, a to již ve dvacáté čtvrté minutě! Za zmínku stojí také to, že na všechny tři Práškovy trefy přihrával právě zmíněný Jakub Šuhaj. Domácí fanoušci ale dostali také další důvod k radost, když se záhy trefil Tomáš Vochozka, který do utkání nastoupil se zlatou helmou pro nejlepšího střelce týmu, a vyhnal tak Huzlíka z brněnského brankoviště.

Mimo velkého množství emocí nabídlo prostřední dějství hry ještě dvě branky. Po jedné na každé straně. Alespoň čestný zásah VUT Cavaliers zaznamenal Michal Gombarčík a snížil na 1:5 z hostujícího pohledu. Pětibrankové vedení vrátil Black Dogs zpět ránou od modré Michal Michal.

Poslední dvacetiminutovka začala také svižně, i když tempo přeci jen trochu polevilo. Třetinu odstartoval hostující Válek trefou do tyče. I domácí měli pár dobrých příležitostí ke skórování, i ty ale zůstaly nevyužity. Ke konci se utkání spíše jen dohrávalo, bylo totiž rozhodnuto již dávno dopředu. Po dobrém výkonu se mohou Black Dogs Budweis těšit z výhry 6:1.