4. kolo zavede českobudějovické Black Dogs na led Masarykovy Univerzity, momentálně třetího týmu tabulky. Už to naznačuje, že hokejisty z jihu Čech nečeká v Brně nic lehkého. Úvodní buly středečního zápasu bude vhozeno v 20:00. 

 

O soupeři:

Středeční protivník českobudějovického týmu vstoupil do ligy překvapivým zaváháním proti městskému rivalovi. Proti Cavaliers padl po samostatných nájezdech a v dalších kolech tak měl co napravovat. 

A to jde Masarykově Univerzitě zatím dobře. V dalších dvou kolech se utkala proti pražským soupeřům. Nejprve proti silným Engineers, které na domácí půde po vyrovnané přetahované udolala 2:1. V dalším kole se Brňané představili v hlavním městě, kde vyzvali UK Hockey Prague. Proti Univerzitě Karlově potvrdili zlepšující se tendeci a soupeře, který je zatím bez bodu na posledním místě tabulky, rozstříleli 6:1. 

Tyto výsledky Masarykově Univerzitě zatím v tabulce vynášejí parádní druhou pozici a naplňují roli aspiranta na vyšší příčky. Nutno dodat, že Univerzitní liga ledního hokeje za sebou má zatím jen tři kola, všechno tedy může být rázem jinak.

Českobudějovičtí hokejisté si budou muset ohlídat Petera Bustina, nejproduktivnějšího brněnského hráče, jenž stihl nasbírat celkem čtyři body (1+3). V celkovém bodování ligy se tak řadí na 8. místo. 


 

To naopak Black Dogs mají v tabulce kaandského bodování větší zastoupení. Na parádním druhém místě je Lukáš Prášek, a to především díky hattricku z druhého kola. Na čtvrté příčce je pak Tomáš Vochozka, který má na kontě, stejně jako zmíněný kolega, čtyři body za tři branky a jednu asistenci. 

Kdo z hráčů na tom tedy bude nakonec lépe? Utkání HC Masaryk University versus Black Dogs Budweis začíná ve středu od 20:00.