Black Dogs se fanouškům představili v Budvar aréně. Soupeřem jim byli pražští Engineers. Ti do utkání vstupovali jako favorit, přesto s nimi domácí dlouho drželi krok, a dokonce se dostali i do vedení, které bylo ještě po druhé dvacetiminutovce na jejich straně. Se začátkem třetí periody ale začali Pražané střílet ostrými a soupeři v klíčové části zápasu zasadili rovnou čtyři údery. Jediným úspěšným střelcem Black Dogs byl Lukáš Prášek. 

Nehrálo se vůbec dlouho a Pražané se postarali o první rozruch na ledě. Rozjetý Ujfaluši mířil z kruhu na vzdálenější tyč, ovšem Spáčil byl proti. Domácí brankář záhy čelil čtyřminutové soupeřově přesilovce, i tu však přečkal ve spolupráci s obranou bez úhony. Black Dogs měli parádní příležitost, když kapitán Sitter dostal kotouč na branku a o dorážku se pokoušel Tomáš Vochozka. Maštalířský, hostující gólman, ovšem předvedl dobrý zákrok a s výpětím všech sil dostal puk mimo brankovou čáru. O chvíli později hrozili opět Českobudějovičtí. Nebezpečně pálil Rolínek, jehož svižný pokus zůstal někde mezi brankářovou rukou a tělem. Celkový výkon Black Dogs se ke konci periody zvedal, nicméně stejně jako Engineers před prvním odchodem do kabin branku nepřidali.

Na začátku druhého dějství předvedli maskovaní muži na obou stranách jisté zákroky. O nejvíce pozornosti si říkala Šuhajova akce. Domácí útočník zkoušel štěstí z bezprostřední blízkosti, ovšem nebezpečnou střelu zblokoval poslední obránce Engineers. Po polovině zápasu následovala hra ve čtyřech na obou stranách. Ta opticky více svědčila pražskému celku. Jaroslav Chlouba se ocitl sám před branou, loženou šancí ale pohrdl, když netrefil brankovou konstrukci. Petr Spáčil čelil větší permanenci než jeho protějšek i nadále, paradoxně však radost přišla necelé dvě minuty před koncem třetiny na opačné straně. Black Dogs se dostali do přečíslení, které Lukáš Prášek jistě proměnil doťuknutím kotouče za Maštalířského záda. 

Engineers nastoupili do třetí třetiny a na vyrovnání nečekali dlouho. David Vobořil, i přes Spáčilův úvodní skvělý zákrok, na několikrát dorazil kotouč do brány. A Pražané se radovali i o pár sekund později. Jaroslav Chlouba přebral přihrávku na kruh, odkud vypálil naprosto přesně. Hostující tým se s jednobrankovým vedením nespokojil a pokračoval v přesilové hře. Lukáš Vopat v ní dostal přihrávku přes šíří útočného pásma a do odkryté branky zakončil nekompromisně. Výhru hostujícího celku pak definitivně zpečetil David Vobořil, když v poslední sekundě trefil odkrytou branku. 

 

Black Dogs Budweis: Spáčil (Svoboda) – Sitter (C), Hubata, Hrůša, Škopek, Kříž, Grauer,  – Masopust, Šafář, Grossmann, Sumerauer, Rolínek,  Šesták, Dvořák, Vochozka, Prášek, Bahula, Šuhaj.

Engineers Prague: Maštalířský (Havel) – Vobořil, Vostracký, Kulich, Klement, Raiterman, Sedliský, Křížek, Janásek (C) – Josefus, Kadlec, Janata (A), Fabiánek, Potocký, Zdvořáček, Vopat, Ujfaluši, Chlouba, Burda, Dudák, Kolář.

Branky a nahrávky: 39. Prášek (Rolínek) – 43. Vobořil (Fabiánek), 43. Chlouba (Josefus), 50. Vopat (Janata), 60. Vobořil (Fabiánek). Střely na branku: 37:34. Vyloučení: 9:12. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Rozhodčí: Šperl – Jindra, Zíka.  Diváků: 333.