Aktuálně
  1. České Budějovice skvěle otočili zápas s Budapeští a po finálním skóre 6:3 berou tři body
  2. Cenný skalp. Black dogs porazili lídra soutěže HC Masaryk University
  3. Všichni na hokej! Do Českých Budějovic přijíždí aktuální lídr soutěže HC Masaryk Univesity
  4. Tomáš Křenek: Zápas byl fyzicky náročný, jsme rádi za tři body.
  5. Druhý den, druhé vítězství. Black dogs vezou body z Brna

EUHL

Hlavním cílem sdružení je rozvoj sportovních aktivit mladých lidí / studentů, rozvoj a propagace ledního hokeje a dalších sportů mezi studenty denního studia na vysokých školách a univerzitách. Cílem je také uspokojování, podpora a rozvíjení zájmů a zálib mládeže a zlepšení fyzických a duševních schopností v oblasti sportu, fyzické kultury a vytváření podmínek pro posílení zdraví mladých lidí.

Dalším cílem sdružení je podpora a rozvoj vzdělávacích a pedagogických kompetencí svých členů. Sdružení má rovněž v úmyslu přispět k překonání interkulturních, informačních a komunikačních bariér a mezinárodně spolupracovat v celé Evropě, podporovat a podílet se na činnosti občanských sdružení, nadací a dalších komunit s podobnými cíli, a to vytvořením, organizováním a řízením Evropské univerzitní hokejové ligy (zkráceně „EUHL“) a uspořádáním výměnných programů mezi účastníky „EUHL“. Sdružení se stará o rozvoj, prosperitu a ochranu zájmů svých členů a účastníků EUHL, zajišťuje podmínky pro výkon jejich sportovních a vzdělávacích aktivit a poskytuje jim technické a poradenské služby.

EUHL je kombinací dobře vyvinutého atletického programu spolu s pevným vzdělávacím systémem, který přispívá k růstu a kvalitě života všech zainteresovaných komunit EU. Pro sezónu 2017/2018 bude mít EUHL „EAST divizi“ se třemi univerzitními týmy ze čtyř zemí (Česká republika, Slovensko, Maďarsko a Polsko). S předpokládaným růstem má EUHL vizi otevření severní, jižní a západní divize v Evropě. S rostoucím počtem týmů se tento proces změní a zlepší úroveň hokejového kola z roku na rok.

EUHL je na správné cestě k vytvoření nové fyzické kultury, včetně podpory a rozvoje zájmů ledního hokeje, koníček mladých lidí a zlepšení fyzických a duševních schopností v oblasti sportu a vytváření podmínek pro posílení zdraví mladých lidí.