Aktuálně
  1. Black Dogs vyzvou pod širým nebem oba pražské celky. Přinese jim domácí prostředí štěstí?
  2. Věřím, že se zvedneme a začneme bodovat, říká kapitán Radek Sitter
  3. Black dogs v Brně zabojují o první body
  4. „Uděláme všechno pro to, abychom Prahu vyloupili, a přivezli si domů tři body,“ hlásí útočník Jan Fiala
  5. Rozhovor s trenérem Black Dogs Budweis

EUHL

Hlavním cílem sdružení je rozvoj sportovních aktivit mladých lidí / studentů, rozvoj a propagace ledního hokeje a dalších sportů mezi studenty denního studia na vysokých školách a univerzitách. Cílem je také uspokojování, podpora a rozvíjení zájmů a zálib mládeže a zlepšení fyzických a duševních schopností v oblasti sportu, fyzické kultury a vytváření podmínek pro posílení zdraví mladých lidí.

Dalším cílem sdružení je podpora a rozvoj vzdělávacích a pedagogických kompetencí svých členů. Sdružení má rovněž v úmyslu přispět k překonání interkulturních, informačních a komunikačních bariér a mezinárodně spolupracovat v celé Evropě, podporovat a podílet se na činnosti občanských sdružení, nadací a dalších komunit s podobnými cíli, a to vytvořením, organizováním a řízením Evropské univerzitní hokejové ligy (zkráceně „EUHL“) a uspořádáním výměnných programů mezi účastníky „EUHL“. Sdružení se stará o rozvoj, prosperitu a ochranu zájmů svých členů a účastníků EUHL, zajišťuje podmínky pro výkon jejich sportovních a vzdělávacích aktivit a poskytuje jim technické a poradenské služby.

EUHL je kombinací dobře vyvinutého atletického programu spolu s pevným vzdělávacím systémem, který přispívá k růstu a kvalitě života všech zainteresovaných komunit EU. Pro sezónu 2017/2018 bude mít EUHL „EAST divizi“ se třemi univerzitními týmy ze čtyř zemí (Česká republika, Slovensko, Maďarsko a Polsko). S předpokládaným růstem má EUHL vizi otevření severní, jižní a západní divize v Evropě. S rostoucím počtem týmů se tento proces změní a zlepší úroveň hokejového kola z roku na rok.

EUHL je na správné cestě k vytvoření nové fyzické kultury, včetně podpory a rozvoje zájmů ledního hokeje, koníček mladých lidí a zlepšení fyzických a duševních schopností v oblasti sportu a vytváření podmínek pro posílení zdraví mladých lidí.